Pārbaudāmo sportistu reģistrs (RTP) un nacionālais sportistu reģistrs (NTP)

Pārbaudāmo sportistu reģistrs (Registered testing pool, RTP):

Vasaras sporta veidi / Summer sports:
Airēšana / Rowing
Elza Gulbe
Brīvā cīņa / Freestyle Wrestling
Anastasija Grigorjeva
Riteņbraukšana-mtb / Mountain Biking
Mārtiņš Blūms
Arnis Pētersons
Smaiļošana / Canoe
Aleksejs Rumjancevs
Svarcelšana / Weightlifting
Rebeka Koha
Artūrs Plēsnieks
Vieglatlētika / Athletics
Zigismunds Sirmais
Ziemas sporta veidi / Winter sports:
Ātrslidošana / Speed Skating
Haralds Silovs
Biatlons / Biathlon
Aleksandrs Patrijuks
Andrejs Rastorgujevs
Baiba Bendika
Daumants Lūsa
Oskars Muižnieks
Roberts Slotiņš
Bobslejs / Bobsleigh
Arvis Vilkaste
Daumants Dreiškens
Dāvis Spriņģis
Helvijs Lūsis
Intars Dambis
Jānis Jansons
Jānis Strenga
Kaspars Brezinskis
Matīss Miknis
Māris Priekulis
Oskars Ķibermanis
Oskars Melbārdis
Raivis Zīrups
Ralfs Bērziņš
Uģis Žaļims
Daiļslidošana / Figure Skating
Angelina Kučvaļska
Deniss Vasiļjevs
Diāna Ņikitina
Distanču slēpošana / Skiing
Anda Muižniece
Indulis Bikše
Inga Paškovska
Patrīcija Eiduka
Kalnu slēpošana / Alpine Skiing
Agnese Āboltiņa
Elvis Opmanis
Kristaps Zvejnieks
Lelde Gasūna
Liene Bondare
Miks Zvejnieks
Žaks Gedra
Kamaniņu sports / Luge
Andris Šics
Artūrs Dārznieks
Elīna Ieva Vītola
Elīza Cauce
Imants Marcinkēvičs
Inārs Kivlenieks
Juris Šics
Kendija Aparjode
Kristaps Mauriņš
Kristens Putins
Kristens Riks Rozītis
Kristers Aparjods
Oskars Gudramovičs
Pēteris Kalniņš
Ulla Zirne
Skeletons / Skeleton
Ivo Šteinbergs
Lelde Priedulēna
Martins Dukurs
Tomass Dukurs
Snovbords / Snowboard
Toms Petrusevičs
Šorttreks / Short track speed skating
Kārlis Krūzbergs
Roberts Jānis Zvejnieks
Roberts Krūzbergs
Roberts Puķītis

Nacionālais sportistu reģistrs (National testing pool, NTP):

Vasaras sporta veidi / Summer sports:
Džudo / Judo
Jevgēņijs Borodavko
Grieķu-romiešu cīņa / Wrestling (Greco-Roman)
Ņikita Masjuks
Karatē / Karate
Kalvis Kalniņš
Modernā pieccīņa / Modern Pentathlon
Ruslans Nakoņečnijs
Pludmales volejbols / Beach Volleyball
Laura Tīna Graudiņa
Anastasija Kravčenoka
Mihails Samoilovs
Kristaps Šmits
Riteņbraukšana (BMX) / Cycling BMX
Sandra Aleksejeva
Kristens Krīgers
Edžus Treimanis
Rihards Veide
Kristaps Vekša
Smaiļošana, Kanoe / Canoe/Kayak
Roberts Akmens
Dagnis Iļjins
Dāvis Iļjins
Roberts Lagzdiņš
Matīss Ozols
Kaspars Tīklenieks
Deniss Volkovs
Svarcelšana / Weightlifting
Ritvars Suharevs
Vieglatlētika / Athletics
Mareks Ārents
Līna Mūze
Pauls Pujāts 
Ziemas sporta veidi / Winter sports:
Bobslejs / Bobsleigh
Vairis Leiboms
Snovbords / Snowboard
Artūrs Cukunde