Jaunumi

Diena par tīru sportu

Aicinot sportot godīgi un tīri, nelietojot sportā aizliegtas vielas, 10. aprīlī virknē pasaules valstu tiek atzīmēta DIENA PAR TĪRU SPORTU. Arī Latvijā nedēļā no 3. līdz 9. aprīlim šai dienai par godu notiks pasākumi antidopinga veicināšanai.

Visu nedēļu jebkurš interesents ir aicināts izmēģināt spēkus KROSMINTONA treniņos, kas norisināsies gan Rīgā, gan citviet Latvijā: Brenguļos, Daugavpilī, Jelgavā un Baldonē. Lai pievienotos šiem treniņiem, plašāku informāciju meklējiet šeit.

  • 8. aprīlī Antidopinga nodaļa gaida Jūs RĒZEKNES PUSMARATONĀ pie sava stenda, lai atbildētu uz Jums interesējošajiem jautājumiem par antidopingu, kā arī pastāstītu par antidopinga noteikumiem, riskiem, lietojot piesārņotus uztura bagātinātājus, un daudz ko citu.
  • 9. aprīlī jebkurš ir aicināts piedalīties ZAĻAJĀ SKRĒJIENĀ, kas no pulksten 9:30 norisināsies kopā ar adidas skriešanas skolas treniņu Rīgā, Mežaparkā. Būs iespēja veikt kvalitatīvu skriešanas nodarbību un pirms vai pēc tās pārbaudīt un papildināt savas zināšanas par antidopingu, aprunājoties ar ekspertiem un aizpildot viktorīnas. Plašāka informācija par treniņu pieejama šeit.

Dienas par tīru sportu ietvaros 7. aprīlī Antidopinga nodaļa ar savu stendu piedalīsies arī 70. Latvijas SPORTA SPĒLĒS PELDĒŠANĀ Jelgavā, savukārt 8. aprīlī – “LĀSES KAUSĀ” VOLEJBOLĀ Rīgā.
8. aprīlī šai dienai par godu paredzētas antidopinga aktivitātes arī PAUERLIFTINGA sacensībās – Latvijas kausa posmā spiešanā guļus Līvānos –, kā arī KAMANU SUŅU SPORTA sacensībās Garkalnes novadā pie Asaru ezera.

~8892837

Ievietots 03.04.2017