Rehabilitācija

IEPRIEKŠĒJA PIETEIKŠANĀS
Reģistratūras tālrunis: (+371) 67226002, (+371) 27839556
Elektroniski: www.piearsta.lv vai www.vsmc.gov.lv

Rehabilitologs  Valsts sporta medicīnas centra rehabilitologs sniedz konsultācijas bērniem un pieaugušajiem skeleta-muskuļu sistēmas (piemēram, stājas traucējumi, skolioze, spondiloartoze), nervu sistēmas saslimšanu gadījumā (pēc asinsrites traucējumiem galvas smadzēnēs, neiropātijas), pēc traumām, ortopēdiskām operācijām vai citām saslimšanām, operācijām, kad speciālists ir ieteicis rehabilitologa konsultāciju.
Masāža Masāža ir manuāla ārstēšanas tehnika, kurā tiek veikta mehāniska iedarbe uz ādu, zemādu, muskulatūru, reflektora darbība uz reflektori saistītiem orgāniem vai orgānu sistēmām.
Fizioterapeits Fizioterapeits ir ārstniecības persona, funkcionālais speciālists, kurš izvērtē pacienta funkcionālo stāvokli, analizē iegūto datu ietekmi uz pacienta ikdienas aktivitātēm, fiziskajām aktivitātēm un saistību ar pašsajūtu. Pēc pacienta izmeklēšanas un izvērtēšanas, kopīgi ar pacientu (vajadzības gadījumā arī iesaistot piederīgos) tiek izvirzīti terapeitiskie mērķi un izvēlētas atbilstošas, pacientam pieņemamas fizioterapijas metodes, sniegtas rekomendācijas.
Fizikālā terapija Fizikālā terapija ir ieteicama dažādu reimatisku saslimšanu, artrītu, spondilozes, plaušu, ausu, kakla un deguma slimību ārstēšanā. Plaši izmanto dažādu traumu (sastiepumu, traumu) ārstēšanā.

*CENRĀDIS SNIEGTAJIEM PAKALPOJUMIEM